2012-2013 н.р. - Життя училища

Нагороди та зустрічі...

 IV Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2013» 

 

 

  

 

«Суспільне визнання» в номінації «За відданість своїй справі»Метою цієї програми була іміджева підтримкапідприємстворганізаційнавчальних закладівякі своєю працею стверджують і примножують славні трудові досягнення незалежної України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Молодий лідер Макіївки 2012

  

Виставка Сучасні заклади освіти - 2012

 

 

Зустрічі.  Борт Віталій Петрович.

 

 

 

http://kvnz-mpu.makeevka.com/sites/default/themes/async/img/title.png); background-attachment: initial; background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: 0px 0px; background-repeat: no-repeat;">В. Ф. ШАТАЛОВ

 

 

Останній дзвоник пролунав...

29 травня 2013р. для студентів 41 групи пролунав останній дзвоник, право дати який було надано випускниці Заблоцьких Ганні, відмінниці і активній учасниці всіх громадських справ групи і педагогічного училища.


Це було дійсно загально училищне свято, урочисте і емоційно насичене. Кращі випускники та їх молодші колеги нагороджені Грамотами, відзначені Дипломами або отримали Подяку за успіхи в навчанні і громадській діяльності.


Попереду у випускників літня сесія і державні іспити.

Бажаємо Вам натхнення і успіхів!

"Зоряна пісня" в Артемівську 

  23 травня 2013 року в Артемівському педагогічному училищі відбувся вокальний конкурс ліричної пісні імені М.Г. Редьки – колишнього директора  навчального закладу. Це вокальне свято було присвячено вшануванню пам`яті справжнього педагога, талановитого керівника, чуткої людини.


  У конкурсі взяли участь студенти і викладачі педагогічних навчальних закладів 1-2 рівнів акредитації Донецької області. Почесним гостем конкурсу був запрошений начальник управління освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації Ю.І. Соловйов.

  Студенти  КВНЗ «Макіївське педагогічне училище» були нагороджені дипломами. Проникливо і задушевно пролунали українські народні пісні «Тихо над річкою» та «Сумна я була» у виконанні вокального ансамблю (керівник Шигоріна Л.Я.). Яскраво, артистично заспівали наші солістки. Литвинчук Христина покорила слухачів піснею Сержа Лама і Юрія Рибчинського «Приречена».


  Бажаємо нових творчих зростань і перемог нашим юним співакам! А вокальному конкурсу «Зоряна пісня» - тривалого  життя і зорепада нових талантів.

Науково-практична конференція

22 травня 2013 року в КВНЗ «Донецький педагогічний коледж» відбулась обласна студентська науково-практична конференція з проблеми:  «Науково-дослідницька та пошукова робота студентів як умова формування їх професійної компетентності», на якій успішно виступили студенти дошкільного і шкільного відділень КВНЗ «Макіївське педагогічне училище»:

Шамбаровська Марина – 41 група

Заболоцький Ганна – 41 група

Пересадько Ольга – 41 група

Міжєва Марина – 33 група

Ходорова Вікторія – 34 група

Огаркова Олена – 33 група

 

Вітаємо учасників з нагородженням Грамотами і бажаємо подальших творчих успіхів!

День відкритих дверей.

27 квітня 2013 о 11.00 відбувся день відкритих дверей. Допомогти випускникам шкіл визначитися з майбутньою професією - така мета цього заходу. 

Комунальний вищий навчальний заклад "Макіївське педагогічне училище", котрий нещодавно відзначив 80-річчя, гостинно розкрив свої двері для потенційних абітурієнтів, що бажають стати студентами цього ВНЗ. Гості мали можливість зустрітися з адміністрацією, отримати відповіді на питання про правила вступу, скласти загальне уявлення про життя училища. 

Вітаємо нагороджених!

26 травня 2013 р. на базі Харківської гуманітарно-педагогічної академії відбулась регіональна науково-практична конференція «Актуальні проблеми та шляхи вдосконалення виховного процесу в навчальному закладі», в якій взяли участь студентка 41 групи шкільного відділення Шамборовська Марина, яка посіла перше місце у регіональному конкурсі творчих робіт з окремих методик серед студентів та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Східного регіону. Науковий керівник, викладач української мови Сацура Н.О.. За результатами участі у конкурсі Шамборовську М. було нагороджено Дипломом за 1 місце, а її керівника – Грамотою за якісну підготовку учасників конкурсу.


Грамотами за участь у конкурсі були нагороджені студенти дошкільного відділення Михєєва Марина (5 місце), Огаркова Олена (7 місце), Ходорова Вікторія (8 місце) і студенти шкільного відділення Пересадько Ольга (6 місце), Заблодських Ганна (8 місце).

Їхнім керівникам, Кашик С.Р., Нікітюк К.В., Щербак Г.В., Волобуєвій Т.І., Єськовій О.М. було оголошено подяку за якісну підготовку учасників конкурсу.

Вітаємо нагороджених і бажаємо подальших успіхів у навчанні і науковій роботі.

Весна досягнень!

24 травня 2013 р. на базі Шахтарського педагогічного училища відбувся заключний етап ХХV обласного конкурсу «Випускник року», в якому взяла участь команда КВНЗ «Макіївське педагогічне училище» у складі Пересадько Ольги, Філіпішеної Наталії, Заблоцьких Ганни.


За його результатами Пересадько Ольгу було нагороджено Почесною грамотою Управління освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації за кращий сучасний урок. Останні учасники конкурсу успішно представили училище, виконуючи інші завдання: презентація власної педагогічної філософії (Заболоцьких Ганна), розв’язання педагогічної ситуації (Філіпішена Наталія). Вдалою був і виступ команди, яка представила педагогічну антирекламу «Не все в житті можна спробувати».


Шануймо учасників! Вітаємо переможців!

Акція "За чисте довкілля"

20 квітня 2013 року студенти, викладачі та працівники КВНЗ «Макіївське педагогічне училище» взяли участь у Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та Дні благоустрою територій населених пунктів.


Під час суботника було прибране сміття з прилеглої до училища території, впорядковані дерева та кущі, клумби засаджені квітами.

Олімпіада з хімії 

11.04.2013 відбулася регіональна олімпіада з хімії на базі Макіївського металургійного технікуму студентки КВНЗ «Макіївське педагогічне училище» Фурсова К. (14 гр. дошкільного відділення) та Ковальчук А. (11 гр. шкільного відділення), які взяли в ній участь, зайняли ІІІ призове командне місце. В особистій першості на ІІІ місце вийшла Фурсова К.


Конкурс читців 

4 квітня 2013 року у ДВНЗ «Макіївський політехнічний коледж» відбувся регіональний конкурс читців, в якому взяли участь студенти шкільного відділення Борисова Христина та Сердюк Віолета.

Вони стали переможцями у номінаціях «Все починається з любові» і «Душа співає».


Суспільне визнання 

На початку 2012-2013 навчального року адміністрація і колектив КВНЗ «Макіївське педагогічне училище» прийняли рішення взяти участь у незалежному конкурсі, ініційованому Всеукраїнським міжнародної іміджевої Дослідницьким центром в рамках програми «Суспільне визнання» в номінації «За відданість своїй справі». Метою цієї програми була іміджева підтримка підприємств, організацій, навчальних закладів, які своєю працею стверджують і примножують славні трудові досягнення незалежної України.

За результатами цього конкурсу КВНЗ «Макіївське педагогічне училище» було нагороджено Дипломом Всеукраїнського конкурсу «Суспільне визнання» в номінації «За відданість своїй справі», а директор Данильченко Світлана Володимирівна - Нагрудним знаком «Суспільне визнання» «За відданість своїй справі». Урочиста церемонія нагородження відбулася в м. Києві в Будинку прийомів. Нагороди вручали представники Кабінету Міністрів України.


Зустріч з випускниками 

Конференція викладачів

 

20 березня 2013 р. в КВНЗ «Макіївське педагогічне училище» відбулась міжвузівська конференція викладачів педагогічних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Донецької області з проблеми «Формування особистості майбутніх фахівців в умовах інформаційно-техногенного суспільства».

Учасники конференції  - викладачі КВНЗ «Макіївське педагогічне училище», Артемівського педагогічного училища, КВНЗ «Донецький педагогічний коледж», Красноармійського педагогічного училища, Шахтарського педагогічного училища.


На конференції була прийнята резолюція про необхідність формування валеологічної, екологічної, інформаційної культури молоді, утвердження загальнолюдських цінностей, окреслені завдання і шляхи майбутнього співробітництва викладачів педагогічних навчальних закладів Донецької області з розглянутої проблеми.

Поздоровлення з Масляною

Масляна - це свято смачних млинців та інших народних страв. Це саме веселе слов'янське свято, яке дісталося нам від язичницької культури в спадщину, і зберігся навіть після прийняття християнства.


Вітаємо з закінченням холодної зими, з старовинним святом - Масляною! Нехай Масляний достаток і ситість не покидають будинок протягом всього року! Теплого сонця, солодких млинців, дружби і злагоди в родині!


Вітання з Міжнародним жіночим днем!

 

Сучасні заклади освіти -2013

ПОЗДОРОВЛЯЄМО!  

З 28 лютого по 2 березня 2013 р у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2 Б, м. Київ)  проходила IV Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2013». Організатори виставки: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

КВНЗ «Макіївське педагогічне училище» нагороджено дипломом та бронзовою медаллю у номінації «Управління та науково-методичний супровід інноваційного розвитку сучасного закладу освіти», Диломом виставки за вагомий внесок у розвиток національної освіти.

Нагадаємо: розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Сучасні заклади освіти» з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні.

На виставці було представлено 960 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних і муніципальних органів управління освітою, видавництв, фондів, підприємств, бізнес-структур із 27 регіонів України.

Навчальні заклади та представництва з Чехії, Естонії, Польщі, Словаччини, Росії, Франції, Австрії, Італії, США познайомили потенційних абітурієнтів та їхніх батьків, педагогів, директорів шкіл України з умовами прийому до навчальних закладів, програмами обміну, післядипломною освітою за кордоном та поділились досвідом співробітництва з українськими колегами.

Педагоги, науковці, батьки, керівники закладів освіти мали можливість відвідати експозиції виробників освітнього обладнання та інформаційних систем, на яких презентувались сучасні електронні засоби навчання, мультимедійні навчальні програми, навчальна картографічна продукція, лінгафонні кабінети, мультимедійне аудіовізуальне обладнання, підручники та методичні посібники, обладнання для шкільних кабінетів тощо.


У виставці брали участь:

129 – університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, науково-методичних центрів, установ;

628 – закладів післядипломної освіти, загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних та позашкільних навчально-виховних закладів;

27 – регіональних органів управління освітою;

15 – зарубіжних закладів освіти і міжнародних представництв;

125 - навчально-методичних центрів професійно-технічної освіти, професійно-технічних навчальних закладів;

36 – виробників та дистриб’юторів сучасних засобів навчання, видавництв, освітніх інтернет-проектів.

Конференція "Пробні заняття"

7 лютого 2013 р. у КВНЗ «Макіївське педагогічне училище» відбулася практична конференція студентів ІІІ курсу дошкільного відділення «Наш перший педагогічний досвід».

Майбутні вихователі презентували дошкільні навчальні заклади, у яких вони проходять педагогічну практику, у різних формах творчо представляли свою професію, із зацікавленістю аналізували та знаходили шляхи вирішення педагогічних ситуацій.


Студенти дійшли висновку, що робота вихователя – це постійний пошук, самовдосконалення, романтика,  спілкування не тільки з дітьми, але й  з їхніми батьками. Вона повинна бути такою, щоб діти з радістю приходили до дитячого садка, в якому їх завжди чекають та люблять.

Екологічна просвіта

7 лютого 2013 в Краєзнавчому музеї м. Макіївки відбулося нагородження студентів КВНЗ «Макіївське педагогічне училище» - переможців районного і обласного турів Всеукраїнської акції «Збережи ялинку».

Переможці районного туру: Вороніна Ганна, Даценко Аліна, Здоровцева Олена  (керівник Луговська О.Ю.)  нагороджені Грамотою за І місце в районному турі Всеукраїнської акції «Збережи ялинку», номінація «Листівка», Бояринцева Кристина (керівник Максюта С.І.) нагороджена Грамотою за І місце в районному турі Всеукраїнської акції «Збережи ялинку», номінація «Моя ялинка», Апонюк Ганна (керівник Луговська О.Ю.) нагороджена Грамотою за ІІ місце в районному турі Всеукраїнської акції «Збережи ялинку», номінація «Стінна композиція».

Переможці обласного туру:  Здоровцеву Олену, Вороніну Ганну, Даценко Аліну, Лобову Тетяну, Рожаловську Ольгу за зайняте ІІ місце у номінації «Листівка – буклет», Кіриченко Юлію за зайняте ІІ місце у номінації «Листівка», Бояринцеву Кристину  за зайняте ІІ місце у номінації «Моя ялинка».

 

Грамотою Державного управління охорони оточуючого природного середовища було нагороджено і керівника акції Луговську О.Ю..

Вітаємо Вас з Новим роком та різдвом Христовим!

Рік Новий - казковий час!
Хай здивує щастям Вас
Рік добра і рік кохання.
Тож приймайте привітання:
Будьте добрі та здорові,
Побажаємо любові,
Світла й радощів багато,
Щоб життя було, як свято!

Нехай Новий рік стане для Вас роком П'ЯТИ ВЕРШИН!

Першою вершиною, яка підкориться Вам в цьому році, буде  ПОКЛИКАННЯ. Звідси для Вас відкриється шлях до успіху і виконання заповітної мрії! 

Другою вершиною буде ДРУЖБА. Піднявшись на пік, Ви побачите, - у Вас є справжні друзі, а значить, життя вдалося!

Третьою стане вершина ЛЮБОВ. Там, на верху, Ви відчуєте, що життя знайшло новий сенс і наповнилось найяскравішими враженнями! 

Четверта вершина - це БЛАГОПОЛУЧЧЯ. З того самого моменту, як Ваша нога торкнеться цієї вершини, зникнуть всі перешкоди попереду. 

Зрештою, Ви опинитеся на останній, п'ятій вершині, з якої будуть видно всі інші. Остання вершина буде пустою і тихою, але стоячи на ній, Ви побачите, що у Вашому житті є Любов, справжня Дружба, Покликання і Благополуччя. І тоді Ви відчуєте повне, невимовно прекрасне почуття, яке наповнить Вас зсередини, і зрозумієте, що п'ята вершина - це ЩАСТЯ! З НОВИМ РОКОМ!

Конкурс наукових робіт з гендерної проблематики!

18.12.2012 р. з метою реалізації завдань державної гендерної політики, підвищення рівня  поінформованості молодого покоління щодо українського законодавства з цієї проблеми, формування у сучасної молоді понять «Гендерна рівність» та «Гендерна культура» у жовтні–листопаді 2012 року  Відділом у справах сім’ї і молоді Макіївської міської Ради проводився щорічний міський конкурс наукових робіт з гендерної проблематики серед учнів 10–11 класів, студентів і аспірантів вищих навчальних закладів І–ІV рівнів акредитації міста Макіївки.

Перше місце у цьому конкурсі посіла Лукіна Анастасія, студентка ІІІ курсу дошкільного відділення КВНЗ «Макіївське педагогічне училище».

Ії дослідницька робота «Особливості гендерної соціалізації дітей дошкільного віку», виконана під науковим керівництвом молодого творчого викладача Нікітюк Катерини Валентинівни, зробила вагомий внесок у розробленість важливої проблеми сьогодення взагалі і в практиці дошкільного виховання зокрема.

Це не перша перемога в цьому конкурсі. У 2011 році перемогу у конкурсі наукових робіт з гендерної проблематики серед студентів вищих навчальних закладів І–ІV рівнів акредитації здобула студентка ІV курсу КВНЗ «Макіївське педагогічне училище» Бирсану Віоріка (керівник викладач англійської мови Коротич Катерина В’ячеславівна).

Святий Миколай, до нас на свято завітав!

19 грудня 2012 р. учнів 3-А класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №47 очікувала святкова ігрова програма «Святий Миколай, до нас на свято завітав», яку підготували та провели студенти 32 групи КВНЗ «Макіївське педагогічне училище» під керівництвом викладача психолого-педагогічних дисциплін, методиста педагогічної практики Сухорукової Є.І.


Під керівництвом студентів педагогічного училища учні ретельно готувалися до свята: вчили вірші, виготовляли іграшки.

Господиня свята щиро привітала дітей і розповіла  легенди про Святого Миколая та чарівну шкарпетку для побажань.

Малеча з радістю зустріла Святого Миколая від якого  отримала  довгоочікувані подарунки.

Подаруй дитині радість читання

7 грудня 2012 р. студенти 31 групи шкільного відділення КВНЗ «Макіївське педагогічне училище» взяли участь у благодійній акції «Подаруй дитині радість читання», відвідавши дитячий будинок змішаного типу для дітей дошкільного і шкільного віку «Проліски».

Вихованці дитячого будинку з радістю зустріли гостей, майбутніх педагогів, які виступили перед ними з інсценізацією казок «Колобок», «Ледачий та подушка», подарували дітям книжки та підписку на популярні дитячі видання.

 


Дітей переповнювали безмежні почуття радості і подяки, сподівання на те, що ця зустріч буде не останньою.


День української писемності та мови

9 листопада 2012 року студенти КВНЗ «Макіївське педагогічне училище» урочисто святкували День української писемності та мови. Саме в цей день стартував в училищі І етап Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика серед студентської молоді.

Головною метою цього мовного змагання було утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу.

Конкурс   розпочався  усним  журналом «Українська   мова – наш    скарб», який підготували викладачі Хопіна А.Р., Сацура Н.О.

Викладачі українознавчих дисциплін відповідально на високому рівні забезпечили підготовку та участь студентів у зазначеному конкурсі.

Студенти працювали старанно і творчо. Виконуючи складні завдання,  вони виявили достатній рівень знань з української мови.

За результатами конкурсу були визначені переможці:

         І  місце   - Дубова Марія (11 гр.), Огаркова Олена (33 гр.), Пащенко

                           Юлія (31 гр.)

         ІІ місце   - Приходько Лілія (21 гр.), Заблоцьких Ганна (41 гр.),

                           Колот Юлія (32 гр.),

         ІІІ місце -  Воронова Олександра (24 гр.), Довгаленко Анастасія (12 гр.),

                            Свеженко Ганна (31 гр.)

Від щирого серця вітаємо учасників та переможців цього унікального конкурсу, який є однією з тих благородних патріотичних акцій, яка підносить національну свідомість у кожної молодої людини, і є святом єднання громадян України незалежно від національності.

Конкурс "Удосконалюємо педагогічну майстерність"

 

3 листопада 2012 року в КВНЗ «Макіївське педагогічне училище»  відбувся конкурс «Моя професія – вчитель» на якому свою педагогічну майстерність, продемонстрували майбутні випускники шкільного відділення. Виконуючи завдання конкурсу, студенти підтвердили свою готовність до роботи вчителя початкових класів, а їх молодші колеги, студенти 2-3 курсів, мали можливість переконатись, що педагогічна майстерність формується саме у студентські роки.

«Дуже проста історія…»

31 жовтня 2012 року студенти Макіївського педагогічного училища стали глядачами  «Дуже простої історії». Так називається вистава за постановою режисера Юрія Кочевенко, заслуженого діяча мистецтв України, на сцені Донецького академічного обласного російського театру юного глядача. Але для майбутніх педагогів ця історія здалася зовсім не простою. Адже вона змусила у котрий раз задуматися над такими вічними, як цей світ, питаннями: що є добро і зло, в чому сенс людського життя, як заслужити щастя, і в чому воно полягає, про безсмертя душі, про любов і відданість, про життя і смерть, про людські гріхи і їх спокутування, про моральні закони, через які не можна переступати.

І за це вдячні глядачі аплодували стоячи талановитим акторам, які зуміли натхненно, інтригуючи, в оригінальній формі розповісти їм дуже просту історію…

 

День здоров'я - це здорово.

 16 вересня 2012 року   в рамках навчально-виховного процесу у  КВНЗ "Макіївське педагогічне училище" було проведено День Здоров’я.  

День здоров'я - це веселе свято спорту та здоров'я. Студенти дуже чекають цього дня, щоб взяти участь у спортивних змаганнях, попустувати і подихати свіжим повітрям.

Любі наші студенти!

 Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.Бажаємо усім студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті. 

  

Шановні викладачі! 

В цей день бажаємо міцного здоров’я, терплячості, а головне щирого прагнення до нових знань. Нехай новий навчальний рік буде кращим за попередній і всі ваші бажання стануть реальністю!